Rekrutacja i zapisy

Rok szkolny 2023 / 2024

Ruch drogowy ważna sprawa

Nasze przedszkolaki po raz kolejny uczestniczyły w  zajęciach dotyczących edukacji z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Pod okiem specjalisty ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Pawła Paczek dzieci z naszego przedszkola wielokrotnie uczyły się przepisów obowiązujących na drogach publicznych i zdobywały umiejętności praktyczne. Tym razem  swoją wiedzę utrwalały  podczas jazdy na rowerach w Mobilnym Miasteczku Ruchu Drogowego.

Zdjęcia przedstawiające dzieci podczas zajęć o bezpieczeństwie w ruchu drogowymZdjęcia przedstawiające dzieci podczas zajęć o bezpieczeństwie w ruchu drogowym
          Zdjęcia przedstawiające dzieci podczas zajęć o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

Wspaniałych rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzy: grupa "Leśne Ludki".

Zdjęcie przedstawiające kurczaczki z szyszek wykonane przez dzieci.

Pierwszy Dzień  Wiosny

Tego dnia było bardzo kolorowo i wesoło. Odwiedziła nas "Pani Wiosna" - godnie ją przywitaliśmy  piosenkami. Miała ona dla nas ciekawe opowieści i  zagadki. Później wszystkie dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w pokazie mody i wiosennym spacerze w okolicy przedszkola (wspólnie szukając oznak wiosny).

Zdjęcia przedstawiające kolorowo ubrane dzieci podczas zabaw z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.Zdjęcia przedstawiające kolorowo ubrane dzieci podczas zabaw z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.Zdjęcia przedstawiające kolorowo ubrane dzieci podczas zabaw z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

Wiosna tuż tuż ...

Korzystając z ładnej pogody grupa "Leśne Ludki" zadbała o nasze przedszkole ogródki. Dzieci wspólmie posprzątała po zimie grządki i zasiały kwiaty oraz warzywa.

Zdjęcia  przedstawiają dzieci podczas prac ogrodowych.Zdjęcia  przedstawiają dzieci podczas prac ogrodowych.Zdjęcia  przedstawiają dzieci podczas prac ogrodowych.Zdjęcia  przedstawiają dzieci podczas prac ogrodowych.
          Zdjęcia  przedstawiają dzieci podczas prac ogrodowych.

Wizyta Świętego Mikołaja

Święta coraz bliżej, odliczamy każdy dzień.
          Czas oczekiwania do Bożego Narodzenia umiliła nam wizyta Świętego Mikołaja.
          Zdjęcie przedstawiające dzieci z Mikołajem

Świąteczne warsztaty

11 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty z rodzicami.Celem spotkania było stworzenie Bożonarodzeniowwych ozdób.

Zdjęcie przedstawiające dzieci podczas warszratów.

Wycieczka na przedstawienie "Królowa śniegu"

Zdjęcie przedstawiające dzieci podczas zabaw z misiami

KOCHAMY CIĘ POLSKO
          Zdjęcie dzieci w strojach biało-czerwonych

Powitanie "Jesieni"

Jesień w tym roku rozpieszcza nas lenią aurą. "Leśne ludki" korzystając z uroków pięknej pogody szukały pierwszych oznak jesieni na placu zabaw, przywitały "Panią Jesień" w przedszkolu i wykonały jesienne portrety.

Zdjęcia przedstawiające dzieci podczas zabaw ruchowych i tropiących na placu zabaw

Zdjęcie przedstawiające spotkanie dzieci z Panią Jesień

Zdjęcia przedstawiające dzieci  podczas pracy plastycznej "Jesienne portrety"

Wycieczka  - Dyniolandia

Wycieczka do Dyniolandi dostarczyła dzieciom wielu powodów do radości i zabawy,  była jednocześnie wspaniałą i naturalną formą zdobywania wiedzy, umiejętności oraz  usprawniania motoryki dużej.

Zdjęcie przedstawiające dzieci podczas dojenia krowy i karmienia zwierząt.
          Zdjęcia przedstawiające dzieci podczas zabaw ruchowych.

Zdjęcia grupowe dzieci przy dyniach

Dzień Kropki

Tego dnia szukaliśmy kropek dookoła nas, a także talentów ukrytych w każdym z nas. Już wiemy, że są w naszej grupie  świetni konstruktorzy, tancerze, malarze, sportowcy.

Zdjęcie przedstawia dzieci podczas szukania i liczenia kropek.

Serdecznie witamy po wakacjach :)
          Wszystkim życzymy wielu radosnych chwil spędzonych  w naszym przedszkolu, dużo uśmiechu, wspaniałych zabaw i ciekawych zajęć.

Serdecznie zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się
          15.09.2023 (piątek) o godz. 16:30.

Stopka foto